2.8 C
Skopje

Adrola Dushi ka venë në fokus figurën e saj trupore

Adrola Dushi, ka publikuar imazhe të reja teksa shihet e veshur me një fustan elegant.

Brenda një shtëpie, modelja ka sjellur poza joshëse duke ekspozuar njërën këmbë nga e çara e fustani.

Tutje, Adrola Dushi, ka perfeksionuar dukjen me makijazh dhe flokët e rregulluara.

Ndryshe, ajo ka postuar dy fotografi në Instagram dhe arriti të marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Marketing