7.8 C
Skopje

Skandal/Kandidati i Alternativës Bekim Sali parkon veturen vend e pa vend (Foto)

Kandidati për Çairin i koalicionit Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa, Bekim Sali ka parkuar veturën e tij në hapësirën e dedikuar për qarkullimin e këmbësorëve, siç shihet edhe në foto, duke mos respektuar aspak rregullat në komunikacion dhe duke dhënë shembull të keq në shoqëri.

Një njeri që pretendon të udhëheq një komune duhet të jetë shembull i qytetarit të ndërgjegjshëm dhe të respektojë parimin e qarkullimit të lirë të qytetarëve.

Ky veprim i Bekim Sali që është thyerje e një prej rregullave bazike të komunikacionit dhe padyshim se ka zemëruar qytetarët që kanë qarkulluar sot në këtë zonë.

 

Marketing

TË FUNDIT

Grubi: Gjykata kushtetuese jep dritë të gjelbër për koridorin 8 dhe 10

Zëvendës kryeministri i parë dhe ministër për Sistem politk dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi sot nëpërmjet rrjetit të tij në Facebook dha një...

Qeveria shkarkon Abdush Demirin nga Agjencioni për Punësim

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut , në mbledhjen e vet të fundit të martën , vendosi që të shkarkojë Abdush Demirin nga...

Bekteshi: Lëshohet zyrtarisht në përdorim sistemi i ri i ndriçimit në Kodrën e Diellit

Tetovë, 08.12.2021 Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me ministrin e mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini dhe me drejtorin e SHA ELEM...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Zejd në Click plus: Në zgjedhje lokale VMRO-së ia pa hajrin vetëm Taravari

Skender Rexhepi-Zejdi në ClickPlus në TV21 tha se ALternativa nuk ka pasur dobi nga marrëveshja për bashkëpunim me VMRO-DPMNE-në në zgjedhjet lokale. “-A ia patë...