7.8 C
Skopje

Gostivari ndryshe nga ai i Arben Taravarit

Taravari dhe Gostivari nuk shkojnë të dyja bashkë .Secilën ditë zbulohet diçka e keqe për atë qytet që e ” menaxhon” njeriu që kërkon një mandat të dytë shkruan Tetovasot .
Deklaratat e tij i demantojnë fotografitë që janë dëshmi e realitetit atje se ai që flet për të tjerët nuk e ka parë me sy qytetin e vet që po mbytet nga mbeturinat dhe jo vetëm .

Kjo foto e dëshmon saktë atë që Taravari mundohet ta paraqet si një imazh ndryshe në qytetin e së ” ardhmes” gjithnjë sipas tij.Por që kjo të bëhet akoma më dëshpëruese ka të bëjë me faktin tjetër sepse Taravari nuk është vetëm një kryetar komune por ai ka postin e dytë më të rëndësishëm në parti ose më saktë ai është më i ekspozuari i vetë partisë .
Ky është Gostivari ndryshe nga ai i Arben Taravarit.Një foto lajm që nuk do fjalë sepse flet fotografia vetë.

Marketing

TË FUNDIT

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Grubi: Gjykata kushtetuese jep dritë të gjelbër për koridorin 8 dhe 10

Zëvendës kryeministri i parë dhe ministër për Sistem politk dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi sot nëpërmjet rrjetit të tij në Facebook dha një...

Qeveria shkarkon Abdush Demirin nga Agjencioni për Punësim

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut , në mbledhjen e vet të fundit të martën , vendosi që të shkarkojë Abdush Demirin nga...

Bekteshi: Lëshohet zyrtarisht në përdorim sistemi i ri i ndriçimit në Kodrën e Diellit

Tetovë, 08.12.2021 Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me ministrin e mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini dhe me drejtorin e SHA ELEM...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...