7.8 C
Skopje

“Nuk ka asnjë si unë në Maqedoni dhe Europë” – kështu u lavdërua Danella Arsovska në konferencën e parë për shtyp

Kandidatja “e pavarur” Danela Arsovska, e mbështetur nga koalicioni partiak VMRO-DPMNE-ASH-ALTERNATIVA, u mburr në konferencën e parë për shtyp pas nënshkrimit të kodit për zgjedhje të ndershme në Këshillin e Qytetit të Shkupit.

Kur u pyet nëse është e angazhuar në ndonjë biznes, Danela Arsovska u përgjigj: “Unë nuk bëj asnjë biznes. “Unë jam një njeri që është intelektual, jam një njeri që ka integritet, unë jam një njeri që jam ekspert, jam jurist dhe jam ekonomist.”

Marketing

TË FUNDIT

Grubi: Gjykata kushtetuese jep dritë të gjelbër për koridorin 8 dhe 10

Zëvendës kryeministri i parë dhe ministër për Sistem politk dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi sot nëpërmjet rrjetit të tij në Facebook dha një...

Qeveria shkarkon Abdush Demirin nga Agjencioni për Punësim

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut , në mbledhjen e vet të fundit të martën , vendosi që të shkarkojë Abdush Demirin nga...

Bekteshi: Lëshohet zyrtarisht në përdorim sistemi i ri i ndriçimit në Kodrën e Diellit

Tetovë, 08.12.2021 Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me ministrin e mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini dhe me drejtorin e SHA ELEM...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Zejd në Click plus: Në zgjedhje lokale VMRO-së ia pa hajrin vetëm Taravari

Skender Rexhepi-Zejdi në ClickPlus në TV21 tha se ALternativa nuk ka pasur dobi nga marrëveshja për bashkëpunim me VMRO-DPMNE-në në zgjedhjet lokale. “-A ia patë...