2.8 C
Skopje

BDI gjelbëron rrjetet sociale

Brenda një minuti ndryshoi gjithçka në rrjetet sociale. Shumë kush menduan se Facebook bëri ndryshim, por ishte ngjyra e gjelbër e BDI-së që ndryshoi edhe mendjet e njerëzve.

Aktivistë, funksioner dhe simpatizant të Ali Ahmetit dhe BDI-së vërshuan Facebookun, Twiterin, Instagramin dhe TikTokin ku ngjyra e fitores së 17 tetorit mbizotroi mbi slloganet e partive tjera.

“Zgjidh jetë, voto blertë” do të jetë edhe fitorja e madhe duke filluar nga Gostivari.

Ndryshe nesër Ali Ahmeti bashkë me Nevzat Bejtën dhe të tjerët do ta nisin karavanin e fitoreve të një pasnjëshme nga Gostivari deri në Likovë e Strugë dhe Dollnen, Zhelinë e Tetovë, Tearcë e Saraj, Çair e Studeniçan, Bervenicë e Vrapiçisht, Bogovinë e Çashkë dhe do ta mbyllin me fitoren e madhe të Uskanës.

Marketing

TË FUNDIT

Bekteshi:RMV bën tranzicionin e parë energjetik si shembull për vendet e Ballkanit Perëndimor

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi prezantoi aktivitetet e ndërmarra në fushën e energjetikës në Maqedoninë e Veriut në Mbledhjen e 19-të të Këshillit të...

Besimi: Sistemi tatimor më efikas dhe më i drejtë për rritje të qëndrueshme dhe të përshpejtuar

Ministria e Financave së bashku me Drejtorinë e të Ardhurave Publike vazhdojnë të punojnë në ndërtimin e një sistemi tatimor më efikas dhe më...

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...