7.8 C
Skopje

Ali Ahmeti ta jetësojmë agjendën e gjelbërt

Ahmeti në tubimin e Gostivarit tha se më pyesin se çka është suksesi i gjithë këtyre fitoreve u them se suksesi  i gjithë këtyre fitoreve keni qenë  ju o njerzit e vullnetit të mirë.

Pikërisht më 5 qershor kur ishte ditëlindja e BDI-së dolëm me një agjendë të blertë, ashtu siç e premtuam Kryeministrin  shqiptar dhe ja në 100 ditët e fundit do jetë Kryeministri shqiptar , dhe ka shumë skeptik por mos haroni se ne jemi ata të guximshmit dhe tani nga ketu po them jo që besoj por do e jetësojm agjendën e gjelbërt.

Ju ftoj të gjithëve që këtë agjendë ta mbështesim me 17 tetor mos hezitoni votoni për një begati njerzore.

Marketing

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Unaza e Kombit Tiranë – Shkup – Prishtinë, shumë shpejt realitet!

Lideri i BDI-së në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti ka komentuar vendimin e Gjykatës Kushtetuese me të cilin i jepet dritë jeshile angazhimit të...

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Grubi: Gjykata kushtetuese jep dritë të gjelbër për koridorin 8 dhe 10

Zëvendës kryeministri i parë dhe ministër për Sistem politk dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi sot nëpërmjet rrjetit të tij në Facebook dha një...

Qeveria shkarkon Abdush Demirin nga Agjencioni për Punësim

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut , në mbledhjen e vet të fundit të martën , vendosi që të shkarkojë Abdush Demirin nga...

Bekteshi: Lëshohet zyrtarisht në përdorim sistemi i ri i ndriçimit në Kodrën e Diellit

Tetovë, 08.12.2021 Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me ministrin e mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini dhe me drejtorin e SHA ELEM...