7.8 C
Skopje

Ganiu: Çdo vend ku e kemi futur lopatën me Kryetarin Ahmeti e kemi mbaruar atë punë

Liridon Baftiu nga Forumi rinor Alteernative, në Tv 21 në emisionin Clik Plus akuzoi Ganiun se nuk ka punuar në sferen e sportit dhe se vet jeni sportist pse jo shumë projekte sporti.

Ganiu në çdo vend ku kemi vur lopatë me kryetarin Ali Ahmeti edhe e kemi përfunduar, Stadiumi 1.5 milion euro investim në stadiumin e klubit të futbollit fk shkupi ku klubi ka suksese të mëdha, shkolla fillore liria ka palestër të mundjes ku në gjithe ballkanin nuk ka asi palestrle, sallë hendbolli kemi për vajza dhe në çdo shkollë kemi rikonstruim të sallave ose salla të reja.

Marketing

TË FUNDIT

Escobar kërkon që RMV të nis bisedimet e anëtarësimit

SHBA-të mbështesin fuqishëm integrimin e Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Evropian, deklaroi zëvendësndihmës sekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, Gabriel Escobar, pas...

Në MSP hapet ekspozita për 100 vjetorin e Hasan Prishtinës

Sot në MSP u hap ekspozita e realizuar në bashkëpunim me Institutin për trashëgimi kulturore dhe shpirtërore të shqiptarëve, kushtuar kolosit tonë Hasan Prishtina. “Në...

Grubi: Veprimtaria e Hasan Prishtinës ka lënë gjurmë të pashlyeshme

Shkup, 6 Dhjetor – Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi ka marrë pjesë në ekspozitën...

Bekteshi: Rriten kapacitetet e prodhimit vendor të rrymës (Foto)

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi vazhdon angazhimin e tij maksimal për ta tejkaluar sa më shpejtë krizën energjetike që ka kapluar të gjithë rajonin! Bekteshi...

Grubi – Toman: Negociatat me BE të nisin në fillim të vitit 2022

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhëniet ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi, priti në takim ambasadorin e Republikës Çeke, z. Miroslav...