7.8 C
Skopje

Ziadin Sela si ish “patroni” i tij Thaçi, në mungesë të ideve ofendon oponentët politik

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, njëherësh partnerë koalicioni i Afrim Gashit dhe Hristijan Mickosit të VMRO-DPMNE-së, ka nisur fushatën zgjedhore me ofendime për oponentët e tij politik, shkruan opinionshqip.live

Sela në mungesë të programit dhe ofertës për qytetarët nga të cilët kërkon votën dhe pretendon të fitoj në zgjedhjet lokale sonte sikurse edhe ish “patroni” i tij Menduh Thaçi para simpatizantëve është shfaqur duke ofenduar e duke përdorur fjalor banal e të ulët kundrejt kundërshtarëve politik.

Marketing

TË FUNDIT

Grubi: Gjykata kushtetuese jep dritë të gjelbër për koridorin 8 dhe 10

Zëvendës kryeministri i parë dhe ministër për Sistem politk dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi sot nëpërmjet rrjetit të tij në Facebook dha një...

Qeveria shkarkon Abdush Demirin nga Agjencioni për Punësim

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut , në mbledhjen e vet të fundit të martën , vendosi që të shkarkojë Abdush Demirin nga...

Bekteshi: Lëshohet zyrtarisht në përdorim sistemi i ri i ndriçimit në Kodrën e Diellit

Tetovë, 08.12.2021 Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me ministrin e mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini dhe me drejtorin e SHA ELEM...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Zejd në Click plus: Në zgjedhje lokale VMRO-së ia pa hajrin vetëm Taravari

Skender Rexhepi-Zejdi në ClickPlus në TV21 tha se ALternativa nuk ka pasur dobi nga marrëveshja për bashkëpunim me VMRO-DPMNE-në në zgjedhjet lokale. “-A ia patë...