Ziadin Sela si ish “patroni” i tij Thaçi, në mungesë të ideve ofendon oponentët politik

0
124

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, njëherësh partnerë koalicioni i Afrim Gashit dhe Hristijan Mickosit të VMRO-DPMNE-së, ka nisur fushatën zgjedhore me ofendime për oponentët e tij politik, shkruan opinionshqip.live

Sela në mungesë të programit dhe ofertës për qytetarët nga të cilët kërkon votën dhe pretendon të fitoj në zgjedhjet lokale sonte sikurse edhe ish “patroni” i tij Menduh Thaçi para simpatizantëve është shfaqur duke ofenduar e duke përdorur fjalor banal e të ulët kundrejt kundërshtarëve politik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here