Zudi Koka: Të mos isha në ASH, vota ime do të shkonte për Sermine Purrinin

0
164

Kandidati për bartës liste për komunën e Çairit nga rradhët e ASH dhe AA, Zudi Koka i ftuar në emisionin Pastel në Tv21, ka theksuar se sikur të mos ishte në ASH, vota e tij do të shkonte në llogari të Sermine Purrinit nga BDI.

“Unë votën pa pikë dyshimi do ia jepja zonjës Sermine, hiç nuk do të isha menduar”, ka theksuar kështu Koka.

Video:

Video e Zudi Kokes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here