8.4 C
Skopje

Teuta Arifi prezanton programin zgjedhor

Publikuar në ora 21:57,  29 Shtator 2021 Teuta Arifi ka prezantuar projektin për komunën e Tetovës për 4 vitet e ardhëshme. Arifi në rrjetin social Facebook shkruan: Prezantimi i 12 kapitujve të programit zgjedhor të Bashkimit Demokratik për Integrim për Tetovë Zhvillimi urban Zhvillimi rural Mjedisi Gasifikimi Arsimi Sporti dhe Kultura Rinia Zhvillimi  ekonomik Shërbimet publike dhe transparenca Shëndeti dhe mbrojtja sociale Siguria Barazia #EdheMëShumëPërTetovënTonë #ZgjidhJetëVotoBlertë

Marketing

TË FUNDIT

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Kastriot Rexhepi në konferencë rajonale për Ballkanin Perëndimor

Deputeti nga Lëvizja Besa Kastriot Rexhepi sot mori pjesë në një konferencë rajonale ku të ftuar ishin Kryetari i Kuvendit të Malit të Zi,...

Ahmeti – Kyuchyuk: Datë për negociata sa më shpejtë, gati për kompromis

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka pritur në takim eurodeputetin bullgar, Ilhan Kyuchyuk. Eurodeputeti Kyuchyuk i ka shprehur ngushëllime kryetarit...

Kryeparlamentari malazez viziton Shkupin

Kryeparlamentari malazez në Shkup. Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot do të jetë nikoqir i kolegut malazez Aleksa Beçiq. Xhaferi dhe Beçiq do të realizojnë takim...