BDI sot zbarkon në Haraçinë dhe Hasanbeg

0
0

Sot (e Premte, 01.10.2021), Bashkimi Demokratik për Integrim do të
mbajë Tubim Zgjedhor në vendbanimin Hasambeg dhe në Komunën e Haraçinës.

Hasambeg
Koha: ora 18:30
Lokacioni: Stadiumi i KF “Fortuna”-Hasambeg

Haraçinë
Koha: ora 19:00
Lokacioni: Shkolla e re, Haraçinë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here