7.8 C
Skopje

Taravari: Shqiptarët janë për t’ju çuar byrek maqedonasve, bandit (VIDEO)

Kandidati i Aleancës për qytetin e Gostivarit, Arben Taravari vazhdon me ofendimet e tija për shqiptarët. Ai kësaj radhe ka ofenduar administratorët shqiptarë për të cilët thotë se ata janë aq të dobët sa që nuk bëjnë asnjë punë përpos se ju blejnë byrek administratorëve maqedonas, shkruan opinionshqip.live

“A e dini çfarë keni bë me ato që i keni punësuar në institucione, fatkeqësisht, i mbajnë byrek maqedonasve” ka thënë Taravari.

Taravari sëfundmi gjatë hapjes së selisë të forumit rinor të ASH-së në Gostivar votuesit shqiptar i quajti banditë, duke ofenduar kështu të gjithë shqiptarët.

Burimi: opinionshqip.live

Marketing

TË FUNDIT

Grubi: Gjykata kushtetuese jep dritë të gjelbër për koridorin 8 dhe 10

Zëvendës kryeministri i parë dhe ministër për Sistem politk dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi sot nëpërmjet rrjetit të tij në Facebook dha një...

Qeveria shkarkon Abdush Demirin nga Agjencioni për Punësim

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut , në mbledhjen e vet të fundit të martën , vendosi që të shkarkojë Abdush Demirin nga...

Bekteshi: Lëshohet zyrtarisht në përdorim sistemi i ri i ndriçimit në Kodrën e Diellit

Tetovë, 08.12.2021 Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me ministrin e mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini dhe me drejtorin e SHA ELEM...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Zejd në Click plus: Në zgjedhje lokale VMRO-së ia pa hajrin vetëm Taravari

Skender Rexhepi-Zejdi në ClickPlus në TV21 tha se ALternativa nuk ka pasur dobi nga marrëveshja për bashkëpunim me VMRO-DPMNE-në në zgjedhjet lokale. “-A ia patë...