Rrugët e Gostivarit të vërshuara nga uji, Taravari bën fushatë

0
158

Rrugët e Gostivarit që nga mbrëmë janë vërshuar nga uji derisa kryetari aktual i komunës vazhdon të bëj fushatë dhe të sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë, shkruan tokasot.com

Banorët e Gostivarit thonë se çdoherë ku ka reshje të shiut, qyteti i tyre shëndrohen në një lum të madh i cili bëhet i pakalueshëm.

Në rrjetet sociale qytetarët e Gostivarit thonë se ndihen të zhgënjyer nga puna e kryetarit aktual Taravari pasi që ai dhe ekipi i tij tashmë katër vite kanë neglizhuar këtë qytet.

Burimi: tokasot.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here