Çairi vazhdon me zero qen endacak

0
151

Ekipet e Happy Shelter dhe Komunës Çair vazhdojnë me akcionin për zero qen endacak.

Këto intervenime bëhen sipas kërkesave të banorëve të Çairit.

Edhepse rreshjet e shiut e vështirësuan aktivitetin sot, ekipet do të vazhdojnë ditëve në vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here