Ganiu: Mbrenda 4 viteve realizuam 200 projekte në Çair (Foto)

0
179

Kryetari i komunës Çair, Visar Ganiu sot në rrjetin e tij në Facebook shpërndau dy fotografi ku shifen lokacionet ku janë realizuar premtimet e kontratës katër vjeçare.

 

“ Kështu duket Çairi me 3.5 km2 dhe 200 projekte të realizuara për 4 vite.

Lexoni të gjitha projektet e realizuara dhe Programin 2021-2025 në visarganiu.mk “

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here