5.8 C
Skopje

Ganiu vizitë bizneseve të vogla dhe familjare në Komunën e Çairit

Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu ka vazhduar edhe sot aktivitetin për promovimin e punës së realizuar gjatë mandatit katër vjeçar dhe projektet që pritet të realizohen në mandatin e ardhshëm.AdvertisementsAi sot vizitoi bizneset e vogla në komunën e Çairit duke i njoftuar për projektet që parashihen në programin e tij zgjedhor për këtë sferë në veçanti për subvencionet dhe qendra për përkrahjen e bizneseve të vogla dhe familjare.Postimi i plotë:A ka bujrum?Vizitë bizneseve te vogla dhe familjare në Komunën e Çairit.Parashikojmë: Subvencione, qender per perkrahje dhe qasje në fonde me programin 2021-2025.

Marketing

TË FUNDIT

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Kastriot Rexhepi në konferencë rajonale për Ballkanin Perëndimor

Deputeti nga Lëvizja Besa Kastriot Rexhepi sot mori pjesë në një konferencë rajonale ku të ftuar ishin Kryetari i Kuvendit të Malit të Zi,...

Ahmeti – Kyuchyuk: Datë për negociata sa më shpejtë, gati për kompromis

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka pritur në takim eurodeputetin bullgar, Ilhan Kyuchyuk. Eurodeputeti Kyuchyuk i ka shprehur ngushëllime kryetarit...

Kryeparlamentari malazez viziton Shkupin

Kryeparlamentari malazez në Shkup. Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot do të jetë nikoqir i kolegut malazez Aleksa Beçiq. Xhaferi dhe Beçiq do të realizojnë takim...