5.8 C
Skopje

Bekim Sali: Mbrëmë bashkë me Danellën brohoritëm “Цело Скопје ВМРО-ски ГРАД„

Kandidati i Aleancës-Alternativës dhe VMRO-DPMNE-së për Çairin, Bekim Sali mbrëmë bashkë me Danella Arsovskën dhe gjithë VMRO-DPMNE para selisë së kësaj partie kanë festuar shkuarjen e Arsovskës në rreth të dytë për qytetin e Shkupit, shkruan tokasot.com

Gjatë kësaj feste tërë kohën simpatizuesit e VMRO-DPMNE-së kanë brohoritur “Цело Скопје ВМРО-ски ГРАД” kurse Bekim Sali dhe ekipi i tij i kanë shoqëruar.

Shqiptarët mbrëmë e dënuan koalicionin e mbrapsht dhe për interesa të ngushta personale të Arben Taravarit, Ziadin Selës, Aflrim Gashit me Hristijan Mickoskin, duke lënë Selën e Gashin pa asnjë komunë.

Burimi: tokasot.com

 

Marketing

TË FUNDIT

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Kastriot Rexhepi në konferencë rajonale për Ballkanin Perëndimor

Deputeti nga Lëvizja Besa Kastriot Rexhepi sot mori pjesë në një konferencë rajonale ku të ftuar ishin Kryetari i Kuvendit të Malit të Zi,...

Ahmeti – Kyuchyuk: Datë për negociata sa më shpejtë, gati për kompromis

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka pritur në takim eurodeputetin bullgar, Ilhan Kyuchyuk. Eurodeputeti Kyuchyuk i ka shprehur ngushëllime kryetarit...

Kryeparlamentari malazez viziton Shkupin

Kryeparlamentari malazez në Shkup. Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot do të jetë nikoqir i kolegut malazez Aleksa Beçiq. Xhaferi dhe Beçiq do të realizojnë takim...