7.8 C
Skopje

Bekteshi: Komunën e Tetovës do ta fitojë Teuta Arifi

Bekteshi: Komunën e Tetovës do ta fitojë Teuta Arifi

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi në emisionin ClickPlus është shprehur se në raundin e dytë në Tetovë do të ngadhjejë kandidatja e Bashkimit Demokratik për Integrim, Teuta Arifi kundrejt kreut të Lëvizjes BESA, Bilall Kasamit!

“Teuta Arifi do ti fitojë zgjedhjet në raundin e dytë në Tetovë, marrë parasysh programin që ofron Bashkimi Demokratik për Integrim, eksperiencën që posedon Teuta Arifi e cila në vazhdimësi ka dëshmuar rezultate pozitive” është shprehur Bekteshi!

Marketing

TË FUNDIT

Escobar kërkon që RMV të nis bisedimet e anëtarësimit

SHBA-të mbështesin fuqishëm integrimin e Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Evropian, deklaroi zëvendësndihmës sekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, Gabriel Escobar, pas...

Në MSP hapet ekspozita për 100 vjetorin e Hasan Prishtinës

Sot në MSP u hap ekspozita e realizuar në bashkëpunim me Institutin për trashëgimi kulturore dhe shpirtërore të shqiptarëve, kushtuar kolosit tonë Hasan Prishtina. “Në...

Grubi: Veprimtaria e Hasan Prishtinës ka lënë gjurmë të pashlyeshme

Shkup, 6 Dhjetor – Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi ka marrë pjesë në ekspozitën...

Bekteshi: Rriten kapacitetet e prodhimit vendor të rrymës (Foto)

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi vazhdon angazhimin e tij maksimal për ta tejkaluar sa më shpejtë krizën energjetike që ka kapluar të gjithë rajonin! Bekteshi...

Grubi – Toman: Negociatat me BE të nisin në fillim të vitit 2022

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhëniet ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi, priti në takim ambasadorin e Republikës Çeke, z. Miroslav...