22.8 C
Skopje

Bekteshi: Taravari nuk po merret me problemet e Gostivarit por me koalicionin me VMRO-në

Kreshnik Bekteshi, në emisionin ClickPlus është shprehur rreth aktiviteteve të fundit të kryetarit të Gostivarit, Arben Taravari!

“Taravari nuk po meret me problemet me Gostivarit, por me probleme tjera dhe se koalicioni i tij me VMRO-DPMNE-në, e shkatërroi Aleancën, përgjysmoi tërësisht votat!”

Marketing