2.8 C
Skopje

Ju prezantojmë mega projektin “Pash dy sytë” nga Bekimi dhe Dani

Ylli i skenës shqiptare Bekim Zogaj ka bashkuar forcat për të sjellë projektin më të ri të titulluar “Pash dy sytë” në duet me Ramadan Krasniqin Dani.

Teksti dhe muzika është realizuar nga Ilir Berani kurse aranzhmani nga Alfred Sula derisa videoklipi nga Prive Films.

“Falenderoj gjithashtu për lejen e realizimit të kësaj kënge artisten e nderuar Fatjeta Barbullushi që këndoi origjinalen me shumë emocion ku sot e asaj dite mbetet një hit i vërtetë”, ka shkruar kështu Bekimi.

Shijojeni këngën dhe klipin:

Marketing

TË FUNDIT

Bekteshi:RMV bën tranzicionin e parë energjetik si shembull për vendet e Ballkanit Perëndimor

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi prezantoi aktivitetet e ndërmarra në fushën e energjetikës në Maqedoninë e Veriut në Mbledhjen e 19-të të Këshillit të...

Besimi: Sistemi tatimor më efikas dhe më i drejtë për rritje të qëndrueshme dhe të përshpejtuar

Ministria e Financave së bashku me Drejtorinë e të Ardhurave Publike vazhdojnë të punojnë në ndërtimin e një sistemi tatimor më efikas dhe më...

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...