Thyen rekordin këngëtari Aleksandër Gjelaj, mbulohet me dollarë në një dasëm në SHBA (Foto)

0
265

Është mbuluar me mijëra dollarë në një dasëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës këngëtari i njohur Aleksandër Gjelaj, i cili me këtë rast ka thyer rekord pasiqë në fotot të cilat janë siguruar shihet se pas dasmës këngëtari mbledh paratë me valixhe.

Ai është një nga emrat e njohur të skenës shqiptare që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndërsa së fundi ka publikuar edhe një projekt të cilin e ka titulluar Hajde nuse, e derisa ju këndon nuseve ai në dasma mbulohet me dollarë.

Në vazhdim fotot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here