Ali Ahmeti në ClickPlus: BDI ka fituar bindshëm

0
129

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti është mysafir në ClickPlus.

Duke folur për zgjedhjet lokale, tha se më 17 tetor BDI është fituese absolute.

“BDI ka fituar në zgjedhje para 10 ditëve me 17 tetor dhe ka fituar bindshëm përballë të gjithë konkurrenteve dhe është gati, ka shënuar rritje edhe më tej nga viti 2020”, tha Ahmeti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here