Ali Ahmeti sonte në Click Plus

0
313

Sonte në ora 21:00 Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti do të jetë në emisionin Click Plus në TV 21 ku do të tregojë për rrjedhojën e zgjedhjeve lokale çka para dhe pas zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here