8.8 C
Skopje

Llotaria shtetërore: Ndahet edhe banesa e katërt nga 5 tërheqja instant ‘Shtëpi e ëmbla shtëpi’

Llotaria shtetërore me gëzim ju njofton me gjyshin Rade Stojçevskin, i cili nipit të tij si dhuratë për datëlindje i dhuroi banesë , duke i dhënë 5 intstant lojë ‘Shtëpi e ëmbla shtëpi’.

Rade Stojçevski nga lagja e Shkupit Draçevë është fituesi i katërt të banesës nga tërheqja ‘Shtëpi e ëmbla shtëpi’. Banesa me madhësi prej 32 metër katrorë, me vlerë prej 2 914 181 denarë (me të gjitha taksat e përfshira , tatim prone , kosto transferimi etj) ndërsa do të jetë dhuratë për datëlindje për nipin e tij David.

Me gëzim ndajmë edhe për takimin e bukur me fituesit.
Respektivisht pas përfundimit të procedures rreth dokumantacionit të përgjithshëm për banesën, u drejtuam në ndërtesën në rrugën ‘Metodija Shatarov- Sharlo’ . Duke parë banesën , përskaj gjyshit Rade, më I lumturi ishte I vogli David . Në bisedën me to, na transmetuan energjinë e tyre positive.

Rade disa here ka sfiduar fatin me lojën instant të Llotarisë shtetërore. Këtë herë, ka blerë pakon FAT PLUS –lojën 5 ‘Shtëpi e ëmbla shtëpi’ nga pika pagesore në ‘Sade Es’ në rrugën Partizanska.

Më 23 shtatorë, në festën e datëlindjes së nipit të tij David, Rade I ka dhuruar 5 lojën instant. Pas një kohe të shkurtër, duke e gërvishtur lojën, Davidi I vogël zbuloi se ka fituar dhuratën më të mire – banesë në një nga komunat më të bukura në Shkup , Aerodrom.

Të gëzuar shumë , por edhe pak skeptikë për fitoren , familja është drejtuar në pikën më të afërt pagesore ku dhe kanë konfirmuar se ata janë fitues.
Festa e datëlindjes ka vazhduar deri në orët e para të mëngjesit.

Llotaria shtetërore, Davidit i uron fëmijëri të lumtur , ndërsa ne I presim fituesit për banesën e fundit , më të madhin në SHkup nga loja instant Shtëpi e ëmbla shtëpi’.

Banesë për 100 denarë- PO dhe kjo është e mundur me instatnt lojën e Llotarisë shtetërore, sepse në fat duhet të besohet dhe me gëzim të dhurohet mundësi për FAT PLUS.

Me dhënien e lojës instant, dhuroni mundësi për lumturi dhe fitore.
Lojat instant të dhuruara e transmetojnë edhe dëshirën e dhuruesit , dhe jo rastësisht del se pikërisht instant lojat e dhuruara janë më fitueset.

Marketing

TË FUNDIT

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Kastriot Rexhepi në konferencë rajonale për Ballkanin Perëndimor

Deputeti nga Lëvizja Besa Kastriot Rexhepi sot mori pjesë në një konferencë rajonale ku të ftuar ishin Kryetari i Kuvendit të Malit të Zi,...

Ahmeti – Kyuchyuk: Datë për negociata sa më shpejtë, gati për kompromis

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka pritur në takim eurodeputetin bullgar, Ilhan Kyuchyuk. Eurodeputeti Kyuchyuk i ka shprehur ngushëllime kryetarit...

Kryeparlamentari malazez viziton Shkupin

Kryeparlamentari malazez në Shkup. Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot do të jetë nikoqir i kolegut malazez Aleksa Beçiq. Xhaferi dhe Beçiq do të realizojnë takim...

Aneta Nga Radovishi me instant tiketë jofitimprurëse EKO SKUTER fitoi 150.000 denarë shtesë

Është kënaqësi  t'ua prezentojmë Aneta Spasojeva nga Radovishi – pjesëmarrësja e parë në lojën shtesë „Rrotullo rrotën Eko Skuter“ e cila i „mati forcat“...