5.8 C
Skopje

Teuta Arifi: Kasami ka lutur Ahmetin për marrëveshje!

Kandidatja për Komunën e Tetovës, Teuta Arifi, sonte në ClickPlus në TV21, tha se kundërkandidati Bilall Kasami nga frika për tu përballur në fushë të mejdanit kanë lutur kreun e BDI-së që të bëjnë marrëveshje për Tetovën.

“Ka qenë z.Kasami me bashkëpartiakët e tij të cilët të friguar për të dal në betejën reale ashtu siç duhet të bëhet burrërisht dhe në fushë të mejdanit, kanë shkuar dhe kanë lutur kryetarin Ahmetin për të bërë marrëveshje për Tetovën. Kanë marrë përgjigjen e sakt nga ai dhe nga tetovarët do ta marrin ditën e diel akoma më qartësisht”, tha Teuta Arifi.

Marketing

TË FUNDIT

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Kastriot Rexhepi në konferencë rajonale për Ballkanin Perëndimor

Deputeti nga Lëvizja Besa Kastriot Rexhepi sot mori pjesë në një konferencë rajonale ku të ftuar ishin Kryetari i Kuvendit të Malit të Zi,...

Ahmeti – Kyuchyuk: Datë për negociata sa më shpejtë, gati për kompromis

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka pritur në takim eurodeputetin bullgar, Ilhan Kyuchyuk. Eurodeputeti Kyuchyuk i ka shprehur ngushëllime kryetarit...

Kryeparlamentari malazez viziton Shkupin

Kryeparlamentari malazez në Shkup. Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot do të jetë nikoqir i kolegut malazez Aleksa Beçiq. Xhaferi dhe Beçiq do të realizojnë takim...