10.8 C
Skopje

Teuta Arifi në Click plus: Do të vazhdoj punën pa ndal për një Tetovë europiane

Në emisionin ClickPlus në TV21 ku të ftuar janë kandidatja e Bashkimit Demokratik për Integrim Teuta Arifi përballë kandidatit të Lëvizjes Besa Bilall Kasami në garrën për Tetovën.

Arifi kemi realizuar projekte serioze, kemi rrugë të asfaltuara, kemi autobusët lokal në qytet, kemi investitorë ku në anën e Pollogut nëse një biznes i ri hapet mer ndihmë nga shteti 7% dhe se këtë e bëmë ne për Tetovën dhe qytetarët tanë dinë të vlersojnë ku morëm dyfishin e votave të opozitës.

Marketing

TË FUNDIT

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Kastriot Rexhepi në konferencë rajonale për Ballkanin Perëndimor

Deputeti nga Lëvizja Besa Kastriot Rexhepi sot mori pjesë në një konferencë rajonale ku të ftuar ishin Kryetari i Kuvendit të Malit të Zi,...

Ahmeti – Kyuchyuk: Datë për negociata sa më shpejtë, gati për kompromis

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka pritur në takim eurodeputetin bullgar, Ilhan Kyuchyuk. Eurodeputeti Kyuchyuk i ka shprehur ngushëllime kryetarit...

Kryeparlamentari malazez viziton Shkupin

Kryeparlamentari malazez në Shkup. Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot do të jetë nikoqir i kolegut malazez Aleksa Beçiq. Xhaferi dhe Beçiq do të realizojnë takim...

Aneta Nga Radovishi me instant tiketë jofitimprurëse EKO SKUTER fitoi 150.000 denarë shtesë

Është kënaqësi  t'ua prezentojmë Aneta Spasojeva nga Radovishi – pjesëmarrësja e parë në lojën shtesë „Rrotullo rrotën Eko Skuter“ e cila i „mati forcat“...