7.8 C
Skopje

Teuta Arifi në Click plus: Joserioziteti i Kasamit mund të sjellë jostabilitet në qytetin e Tetovës

Kandidatja e BDI-së për komunën e Tetovës, Teuta Arifi sonte në emisionin debativ Click plus theksoi se përkrahjen më të madhe e ka nga qytetarët dhe aty do gjejë mbështetjen.

Përkrahja më e rëndësishme dhe koalicioni im kryesor është me qytetarët, janë ata për të cilët kam punuar dhe kemi ndarë kohën, normalisht që janë dhe aspektet e ndryshme politike por ajo që është kryesorja është mbështetja kryesore e qytetarëve, këto janë çështje serioziteti që tregojnë se në cilin kaos do gjindej nëse një politikë jostabile do arrine në qytetin e Tetovës, janë qytetarët ata të cilët sjellin vendimin përfundimtar dhe do të dallojnë ata që lufton për mirëqenie të tyre, theksoi Arifi.

Marketing

TË FUNDIT

Escobar kërkon që RMV të nis bisedimet e anëtarësimit

SHBA-të mbështesin fuqishëm integrimin e Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Evropian, deklaroi zëvendësndihmës sekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, Gabriel Escobar, pas...

Në MSP hapet ekspozita për 100 vjetorin e Hasan Prishtinës

Sot në MSP u hap ekspozita e realizuar në bashkëpunim me Institutin për trashëgimi kulturore dhe shpirtërore të shqiptarëve, kushtuar kolosit tonë Hasan Prishtina. “Në...

Grubi: Veprimtaria e Hasan Prishtinës ka lënë gjurmë të pashlyeshme

Shkup, 6 Dhjetor – Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi ka marrë pjesë në ekspozitën...

Bekteshi: Rriten kapacitetet e prodhimit vendor të rrymës (Foto)

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi vazhdon angazhimin e tij maksimal për ta tejkaluar sa më shpejtë krizën energjetike që ka kapluar të gjithë rajonin! Bekteshi...

Grubi – Toman: Negociatat me BE të nisin në fillim të vitit 2022

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhëniet ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi, priti në takim ambasadorin e Republikës Çeke, z. Miroslav...