7.8 C
Skopje

Skender Rexhepi-Zejdi deputeti më besnik i Alternativës kështu e quajn votuesit e tij (foto)

Aktivist të shumtë të Alternativës po dalin në përkrahje të Deputetit Skender Rexhepi Zejdit i cili me shumë gjasa nuk do e mbeshtet koalicionin me Levicën anti shqiptare.

Nga Alternativa shumë aktivistë janë kundër kryetarit të partisë Afrim Gashi dhe se fotoja që qarkullonte mbrëmë dhe sot në rrjetet sociale bëri pakënaqësi të shumta tek sipatizantët dhe se i vetmi person që është zëri i partisë është deputeti Skender Rexhepi Zejdi.

Në rrjetin social po shpërndahen shumë fjalë të miradije për Zejdin si i vetmi person që kauzës së partisë po i del zot dhe se nuk do e shet partinë dhe elektoratin e tij votues tek një parti siç është Levica anti shqiptare dhe fetare.

Marketing

TË FUNDIT

Grubi: Gjykata kushtetuese jep dritë të gjelbër për koridorin 8 dhe 10

Zëvendës kryeministri i parë dhe ministër për Sistem politk dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi sot nëpërmjet rrjetit të tij në Facebook dha një...

Qeveria shkarkon Abdush Demirin nga Agjencioni për Punësim

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut , në mbledhjen e vet të fundit të martën , vendosi që të shkarkojë Abdush Demirin nga...

Bekteshi: Lëshohet zyrtarisht në përdorim sistemi i ri i ndriçimit në Kodrën e Diellit

Tetovë, 08.12.2021 Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me ministrin e mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini dhe me drejtorin e SHA ELEM...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Zejd në Click plus: Në zgjedhje lokale VMRO-së ia pa hajrin vetëm Taravari

Skender Rexhepi-Zejdi në ClickPlus në TV21 tha se ALternativa nuk ka pasur dobi nga marrëveshja për bashkëpunim me VMRO-DPMNE-në në zgjedhjet lokale. “-A ia patë...