5.8 C
Skopje

Ratkoceri: Me këtë opozitë, Ahmeti nuk do pijë duhan, por Puro

Gazetari Arben Retkoceri ka ironizuar me partitë opozitare shqiptare, duke shkruar se me këtë opozitë, Ali Ahmeti nuk do pijë duhan, por Puro, transmeton TetovaSot.

“Ju kemi thënë se nga e hëna do të çuditeni. Pritni edhe pak, se tani ka filluar loja e jo të premten.. Dikush do të dëshprohet shumë e tjetri falë jush do të të vazhdonë të pi Duhon madje edhe më të trash -Puro, e cila tani do vite deri sa të shuhet.
Disave na kryqëzuat me etiketime sepse ua thonim të vërteten , e jo atë që donit ta degjonit e që ju pëlqente.. Keqeardhje për shushunjat e zhurmëshme partiake të degëve e krandeve, që kanë humb në mahallat e tyre. Këta të shkretit që nga e premtja janë në vrap pas blerjes të kravatave për të kap ndonjë pozicion me lek, në kurriz të të tjerëve. Mundi do ju shkon huç
Mos thoni që nuk ju kemi thënë e nuk e keni ditë😀. Jeta vazhdonë ….
ajde tash ma gjallë ma gjallë😀” ka shkruar Retkoceri.

Marketing

TË FUNDIT

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Kastriot Rexhepi në konferencë rajonale për Ballkanin Perëndimor

Deputeti nga Lëvizja Besa Kastriot Rexhepi sot mori pjesë në një konferencë rajonale ku të ftuar ishin Kryetari i Kuvendit të Malit të Zi,...

Ahmeti – Kyuchyuk: Datë për negociata sa më shpejtë, gati për kompromis

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka pritur në takim eurodeputetin bullgar, Ilhan Kyuchyuk. Eurodeputeti Kyuchyuk i ka shprehur ngushëllime kryetarit...

Kryeparlamentari malazez viziton Shkupin

Kryeparlamentari malazez në Shkup. Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot do të jetë nikoqir i kolegut malazez Aleksa Beçiq. Xhaferi dhe Beçiq do të realizojnë takim...