Zejdi në ClickPlus: Sela e përshpejtoi punën dhe në fund dështuam

0
132

Deputeti Skender Rexhepi – Zejdi sonte ishte i pranishëm në ClickPlus.

Zejdi u shpreh se Ziadin Sela ishte ai i cili e thirri mbledhjen për ta rrëzuar qeverinë.

“Ziadin Sela ishte ai i cili na thirri në mbledhje. Ne te gjithë ju përgjigjëm ftesës së tij duke menduar se do të kemi sukses. Ne patëm ulje dhe në fund dështuam”, është shprehur Skender Rexhepi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here