Rrena i ka këmbët e shkurtëra, ja gënjeshtra e Taravarit (VIDEO)

0
392

Taravari ishte mbrëmë në emisionin Klan Debat ku debatuan për zgjedhjet lokale dhe rrëzimin e Qeverisë së bashku me Izet Mexhitin. Taravari mbrëmë gënjeu para opinionit se nuk ka thënë se do të ketë shumicë e re, ndërsa në videon e më poshtme shihet qartë se si prononcohet para kamerave në natën kur u mblodhën të gjithë për të nënshkruar.

Taravari shprehet kështu: “Shumicë e re 61”

Video Player

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here