7.8 C
Skopje

Bardhyl Kuka: Sela, Gashi, Bilalli e vulosën vetëvrasjen në zgjedhjet e ardhshme

Pas trekëndëshit shqiptar ASH-AAA-BESA dhe marrëveshjes së tyre me VMRO-në dhe Levicën reagimet kanë qenë të shumta.

Ish prokurori Bardhyl Kuka ka shkruar në rrjetin social Facebook se tre kryetarët e partive politike shqiptare ASH-AAA-BESA e kanë vulosur vetëvrasjen në zgjedhjet e ardhshme.

“SELA, GASHI E BILALLI E VULOSËN VETËVRASJEN PËR NË ZGJEDHJET E ARDHSHME, pavarsisht nga rezulltat i votimit të nesërm (e enjte, 11.11.2021)”, ka shkruar ish prokurori Kuka.

Më poshtë e keni postimin e Kukës:

Marketing

TË FUNDIT

Escobar kërkon që RMV të nis bisedimet e anëtarësimit

SHBA-të mbështesin fuqishëm integrimin e Maqedonisë së Veriut në Bashkimin Evropian, deklaroi zëvendësndihmës sekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, Gabriel Escobar, pas...

Në MSP hapet ekspozita për 100 vjetorin e Hasan Prishtinës

Sot në MSP u hap ekspozita e realizuar në bashkëpunim me Institutin për trashëgimi kulturore dhe shpirtërore të shqiptarëve, kushtuar kolosit tonë Hasan Prishtina. “Në...

Grubi: Veprimtaria e Hasan Prishtinës ka lënë gjurmë të pashlyeshme

Shkup, 6 Dhjetor – Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi ka marrë pjesë në ekspozitën...

Bekteshi: Rriten kapacitetet e prodhimit vendor të rrymës (Foto)

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi vazhdon angazhimin e tij maksimal për ta tejkaluar sa më shpejtë krizën energjetike që ka kapluar të gjithë rajonin! Bekteshi...

Grubi – Toman: Negociatat me BE të nisin në fillim të vitit 2022

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhëniet ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi, priti në takim ambasadorin e Republikës Çeke, z. Miroslav...