7.8 C
Skopje

Cili deputet shqiptar do të voton bashkë me LEVICËN sot?

Pyetja kryesore e ditës së sotme e cila po qarkullon nëpër rrjete sociale dhe po përflitet shumë është se “Cili deputet shqiptar do të voton bashkë me LEVICËN sot?”.

 

Skenari i krijuar këto ditë nga partitë e vogla shqiptare dhe ato maqedonase për rrëzimin e Qeverisë, ka mbjellur në mendjen e çdo qytetari se cili do të jetë ai shqiptar i cili do të bëjë pakt me LEVICËN për rrëzimin e Qeverisë. Afrim Gashi, Ziadin Sela, Bilall Kasami dhe të tjerët të cilët kanë gisht në këtë katrahurë të krijuar nuk kanë gjasë ta rrëzojnë këtë Qeveri pa Apasievin dhe LEVICËN! Vallë si do t’ia dalin dhe cili do të jetë shqiptari më i dashur për LEVICËN sot.

 

Nuk ka shumicë të re pa LEVICËN dhe Apasievin. E gjithë metoda që po përdoret nuk ka të bëjë kurrfarë me dorëheqjen e LEVICËS. Qytetarët shqiptarë përsëri po mashtrohen nga opozita shqiptare. Këto zhvillime të cilat po ndodhin do të çojnë në humbje të madhe opozitën sepse të bësh pakt me LEVICËN do të thotë të bëhesh në një anë me ata të cilët janë anti-shqiptar, anti-Kosovë, anti-BE, anti-NATO, anti-Marrëveshjes së Prespës dhe Marrëveshjes së Ohrit.

Marketing

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Unaza e Kombit Tiranë – Shkup – Prishtinë, shumë shpejt realitet!

Lideri i BDI-së në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti ka komentuar vendimin e Gjykatës Kushtetuese me të cilin i jepet dritë jeshile angazhimit të...

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Grubi: Gjykata kushtetuese jep dritë të gjelbër për koridorin 8 dhe 10

Zëvendës kryeministri i parë dhe ministër për Sistem politk dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi sot nëpërmjet rrjetit të tij në Facebook dha një...

Qeveria shkarkon Abdush Demirin nga Agjencioni për Punësim

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut , në mbledhjen e vet të fundit të martën , vendosi që të shkarkojë Abdush Demirin nga...

Bekteshi: Lëshohet zyrtarisht në përdorim sistemi i ri i ndriçimit në Kodrën e Diellit

Tetovë, 08.12.2021 Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me ministrin e mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini dhe me drejtorin e SHA ELEM...