Kah do rreshtohen deputetët tjerë shqiptar sot!?

0
109

Pas vendimit të deputetit të Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi që të mos merr pjesë në seancën e sotme parlamentare për votimin e mosbesimit të Qeverisë në opinion po shtrohet pyetja se si do të reshtohen deputetët tjerë shqiptarë të Aleancës, Alternativës dhe Besës shkruan tokasot.com

Shqiptarët përmes postimeve në rrjetet sociale pyesin hapur deputetët e Aleancës Abdulla Saliu, Artina Qazimi, Adnan Neziri, Elmi Aziri, Ziadin Sela, Ilire Dauti, Syrija Rashidi, Halil Snopçe, ata të Alternativës Afrim Gashi, Safije Sadiki, Skender Rexhepi-Zejd dhe Hysni Ismaili si dhe deputetët e Besës Basri Bajrami dhe Fadil Zendeli se a do të ndjekin rrugën e Kastriot Rexhepit?

Burimi: tokasot.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here