5.8 C
Skopje

Kah do rreshtohen deputetët tjerë shqiptar sot!?

Pas vendimit të deputetit të Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi që të mos merr pjesë në seancën e sotme parlamentare për votimin e mosbesimit të Qeverisë në opinion po shtrohet pyetja se si do të reshtohen deputetët tjerë shqiptarë të Aleancës, Alternativës dhe Besës shkruan tokasot.com

Shqiptarët përmes postimeve në rrjetet sociale pyesin hapur deputetët e Aleancës Abdulla Saliu, Artina Qazimi, Adnan Neziri, Elmi Aziri, Ziadin Sela, Ilire Dauti, Syrija Rashidi, Halil Snopçe, ata të Alternativës Afrim Gashi, Safije Sadiki, Skender Rexhepi-Zejd dhe Hysni Ismaili si dhe deputetët e Besës Basri Bajrami dhe Fadil Zendeli se a do të ndjekin rrugën e Kastriot Rexhepit?

Burimi: tokasot.com

Marketing

TË FUNDIT

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Kastriot Rexhepi në konferencë rajonale për Ballkanin Perëndimor

Deputeti nga Lëvizja Besa Kastriot Rexhepi sot mori pjesë në një konferencë rajonale ku të ftuar ishin Kryetari i Kuvendit të Malit të Zi,...

Ahmeti – Kyuchyuk: Datë për negociata sa më shpejtë, gati për kompromis

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka pritur në takim eurodeputetin bullgar, Ilhan Kyuchyuk. Eurodeputeti Kyuchyuk i ka shprehur ngushëllime kryetarit...

Kryeparlamentari malazez viziton Shkupin

Kryeparlamentari malazez në Shkup. Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot do të jetë nikoqir i kolegut malazez Aleksa Beçiq. Xhaferi dhe Beçiq do të realizojnë takim...