2.8 C
Skopje

Ratkoceri: Lëvizja Besa ia “futi” vetes

Gazetari Arben Ratkoceri në një postim në rrjetin social në Facebook ka shkruar një postim për Lëvizjen Besa ku ai thot se kjo si parti është mësuar vetëm tua futë të tjerëve e në fund ia futi vetes, në vijim po ua sjellim edhe postimin e tij të plotë:

” Hajt bac tu rrit mendja”, është mallkimi më i madh i gjakovarëve. Lëvizja Besa, emrin e sidomos mendjen e madhe e “kaçikin” e vogël ndërsa  veprimin politik e kupton  ” me të futme”.

Ia futën LSDM-së e BDI-së, ua futën VMRO-së Aleancës e Alternativës ,  e në fund ia futën vehtes, ku u ngulën aq thell nê hunin e gardhit sa që vështirë më t’u beson dikush për tua nxjerr.

 

Marketing

TË FUNDIT

Bekteshi:RMV bën tranzicionin e parë energjetik si shembull për vendet e Ballkanit Perëndimor

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi prezantoi aktivitetet e ndërmarra në fushën e energjetikës në Maqedoninë e Veriut në Mbledhjen e 19-të të Këshillit të...

Besimi: Sistemi tatimor më efikas dhe më i drejtë për rritje të qëndrueshme dhe të përshpejtuar

Ministria e Financave së bashku me Drejtorinë e të Ardhurave Publike vazhdojnë të punojnë në ndërtimin e një sistemi tatimor më efikas dhe më...

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...