5.8 C
Skopje

Besa kërcënon BDI-në: Selinë e keni në Tetovë

Adnan Azizi nga Lëvizja Besa ka kërcënuar BDI-në duke u shprehur se nuk duhet ta harrojnë se Selinë e partisë e kanë në Tetovë. Azizi thotë se Tetova është e Besës ndërsa i quan gjarpërinj të gjithë në BDI.

“Hekuri kalitet në zjarr, lufta speciale dhe e paparë që po e bëni këtyre ditëve kundër Lëvizjes BESA vetëm se i shton radhët tona dhe na bën më të fortë për të ju mposhtur në betejat e radhës.” është shprehur Azizi.

“Fitorja në Tetovë ju ka traumatizuar, saqë keni kaluar në histeri. Sulmet e xhindosura dëshmojnë për panikun e humbjes së radhës.” ka thënë Azizi.

“Mos harroni se edhe selinë tuaj (folenë e gjarpërinjëve) e keni në altarin tonë, në Tetovën e BESËS!”, ishin fjalët e Adnan Azizit.

Marketing

TË FUNDIT

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Kastriot Rexhepi në konferencë rajonale për Ballkanin Perëndimor

Deputeti nga Lëvizja Besa Kastriot Rexhepi sot mori pjesë në një konferencë rajonale ku të ftuar ishin Kryetari i Kuvendit të Malit të Zi,...

Ahmeti – Kyuchyuk: Datë për negociata sa më shpejtë, gati për kompromis

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti sot ka pritur në takim eurodeputetin bullgar, Ilhan Kyuchyuk. Eurodeputeti Kyuchyuk i ka shprehur ngushëllime kryetarit...

Kryeparlamentari malazez viziton Shkupin

Kryeparlamentari malazez në Shkup. Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot do të jetë nikoqir i kolegut malazez Aleksa Beçiq. Xhaferi dhe Beçiq do të realizojnë takim...