Kastriot Rexhepi në Click plus: Nuk sjell vendim pa u konsultuar me miqtë ndërkombetar

0
128

Deputeti i Lëvizjes Besa Kastriot Rexhepi në emisionin ClikPlus në Tv21 ku është duke folur për gjithë situatën e krijuar dhe mos pjesëmarrjen për të votuar rrëzimin e Qeverisë.

Gjatë gjithë karierës time nuk kam marrë vendim pa u konsultuar, edhe në këtë rast u konsultova me miqtë tanë ndërkombëtarë dhe ndrova qëndrim ku mora vendim të ri, theksoi Rexhepi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here