7.8 C
Skopje

Kastriot Rexhepi sot paraqitet drejtpërdrejt në ClickPlus në TV21

TV21 ka arritur të kontaktojë me deputetin Kastriot Rexhepi.

Ai tha se është mirë dhe se ndjehet shkëlqyeshëm.

Sot do të jetë mysafir drejtpërdrejt në emisionin “ClickPlus” në TV21.

Ndryshe, ditën e premte deputeti Rexhepi përmes një shkrimi në “Facebook” tha se gjatë sitës së sotme do të del në publik dhe se do të jep sqarime rreth mos-prezencës së tij në seancën kuvendore për votim të mosbesimit të Qeverisë

Pas këtij shkrimi, vijoi një shkrim i kryetarit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, i cili theksoi se e ka shkarkuar deputetin Kastriot Rexhepi nga të gjitha funksionet në parti. Ai njoftoi se Rexhepi më nuk është anëtar i Lëvizjes Besa.

Marketing

TË FUNDIT

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Grubi: Gjykata kushtetuese jep dritë të gjelbër për koridorin 8 dhe 10

Zëvendës kryeministri i parë dhe ministër për Sistem politk dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi sot nëpërmjet rrjetit të tij në Facebook dha një...

Qeveria shkarkon Abdush Demirin nga Agjencioni për Punësim

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut , në mbledhjen e vet të fundit të martën , vendosi që të shkarkojë Abdush Demirin nga...

Bekteshi: Lëshohet zyrtarisht në përdorim sistemi i ri i ndriçimit në Kodrën e Diellit

Tetovë, 08.12.2021 Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi së bashku me ministrin e mjedisit jetësor dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini dhe me drejtorin e SHA ELEM...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...