30.8 C
Skopje

Çifti i cili ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Bullgari (FOTO)

Gazmend Ukalli 27 vjeçar nga Kërçova dhe Albina Beluli 23 vjeçare nga Tetova, të fejuar, humbën jetën në aksidentin tragjik që ndodhi në Bullgari mëngjesin e sotëm.

Gazmendi ishte i punësuar në kabinetin e kryetarit të Kërçovës që nga viti 2015-të.

Lajmin për vdekjen e Gazmendit dhe të fejuarës Albina, e kanë konfirmuar të afërmit dhe kryetari i Kërçovës, Fatmir Dehari. Gjithashtu edhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka shpërndarë një status në Facebook për të ngushëlluar familjarët e viktimave.

Marketing