Taravari: Ne e përkrahëm Besën edhe pse Alternativa nuk u pajtua

0
198

Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari sonte në ClickPlus në TV21 tha se Aleanca për Shqiptarët nuk ka shkelur asnjë pikë nga marrëveshja e koalicionit me Alternativën.

Taravari tha se nuk e di nëse mbështetja e Azem Sadikut në Studeniçan dhe Bilall Kasamit në Tetovë paraqet shkelje të marrëveshjes, por ne e mbështetëm Besën NË Tetovë edhe pse Alternativa nuk u pajtua.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here