22.8 C
Skopje

Grubi në Click Plus: Kryetari Ahmeti bëhuni bashkë o shqipatrë por jo me Levicën dhe VMRO-në

Zëvendës kryemisitri i parë Artan Grubi sot në emisionin Click Plus tha se Kryetari Ahmeti rregullisht u thonte partive shqiptare që të bëhen bashkë kundër BDI-së por jo me LEVICËN dhe me VMRO-DPMNE-së, ku u bënë bashkë vetëm të jenë kundër BDI-së.

” E shofim sot transportin publik në Tetovë u ndalua, pastrimi i rrugëve nga bora mbet pa u pastrua” tha Grubi.

 

Marketing