1.8 C
Skopje

E nisën mbarë, Kushtrim Tahiri futet në studio për projekte të reja

Një vit plot aktivitete dhe muzikë të bukur, kështu e ka përmbyllur vitin që shkoi këngëtari Kushtrim Tahiri. Mirëpo, ky vit duket se ka nisur mjaft bukur sepse ai që ditët e para të Janarit është futur në studio për të finalizuar projektet e para për këtë vit. E që padyshim e dimë se ai do të sjellë mjaft këngë të bukura dhe të realizuara mjaft mirë. Kushtrimi ndryshe njihet për karierën e tij të ndërtuar mirë dhe mbi artin shqiptarë ndërsa nuk mungojnë as angazhimet e tij në ahengje të ndryshme familjare.

Marketing

TË FUNDIT

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Një fabul si Mahalla, Nikko e sjellë në një mini film

“Mahalla”, kështu titullohet projekti më i ri nga Nikko, një emër mjaft atraktiv për skenën muzikore shqiptare dhe shumë premtues për të sjellë projekte...

Grubi i përgjigjet Mickoskit: Koha për zgjidhje jo për zgjedhje

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, ka porositur shefin e opozitës maqedonase, kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan...

Grubi – Abdrakhmanov: Maqedonia e Veriut shembull i respektimit të komuniteteve

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim komisionarin e Lartë të...

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...