-1.2 C
Skopje

Krahas qenve endacak, Qendra e Tetovës vërshohet edhe nga kuajt (foto)

Si duket problemi me kafshët endacake dhe të lëna pas dore nga pronarë të papërgjegjshëm duket larg zgjidhjes në komunën e Tetovës. Derisa pak muaj më parë qyteti përballej me problemin e qenve endacak, mëngjesi i sotëm ka zbardhur me një grumbull kafshë tjera përfshirë këtu kuaj të cilët kanë kullotur në sheshin e qytetit të Tetovës. Gjë kjo që sjellë një papërgjegjësi të madhe tek organet komunale të cilët para zgjedhjeve zotoheshin se do të zgjidhin këtë problem, e sot heshtin!

 

Marketing

TË FUNDIT

Përurohet rruga Krushopek- Qendra rekreative Saraj, zëvendësministri Rexhepi: Edhe një projekt i kryer me sukses

Edhe një projekt i kryer me sukes, ku edhe njehrit dëshmojmë se e mbajmë fjalën dhe realizojmë prijekte konkrete. Sot jemi të pranishëm në...

Një fabul si Mahalla, Nikko e sjellë në një mini film

“Mahalla”, kështu titullohet projekti më i ri nga Nikko, një emër mjaft atraktiv për skenën muzikore shqiptare dhe shumë premtues për të sjellë projekte...

Grubi i përgjigjet Mickoskit: Koha për zgjidhje jo për zgjedhje

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, ka porositur shefin e opozitës maqedonase, kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan...

Grubi – Abdrakhmanov: Maqedonia e Veriut shembull i respektimit të komuniteteve

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim komisionarin e Lartë të...

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së...