Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti do të takohet me kryeministrin bullgar Petkov

0
95

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të takojë kryeministrin e Republikës së Bullgarisë, Kirill Petkov i cili gjatë ditës së sotme do të qëndroj për vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Takimi do të mbahet në ora 17:30 në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, salla e Strugës.

Është paraparë që pas takimit të ketë dhe deklarata për media.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here