24 viktima nga virusi në 24 orët e fundit

0
199

Nga Instituti i Shëndetit Publik, raportojnë se gjatë 24 orëve e fundit janë shënuar 1.837 raste të reja, 24 viktima, dhe 85 të shëruar, shkruan Alsat.

Numri i përgjithshëm i personave të diagnostikuar me KOVID në vendin tonë që nga fillimi i epidemisë është 266.937, i të shëruarve 239.666, dhe numri i viktimave të përgjithshëm shkon në 8.362.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here