29.8 C
Skopje

Ali Ahmeti: Lavdi e përjetshme emrit dhe veprës së Zahirit, Hakifit dhe Edmondit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka kujtuar tre heronjtë e kombit dhe ndër figurat qëndrore të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës – Zahir Pajazitin, Edmond Hoxhës dhe Hakif Zejnullahut në 25 vjetorin e rënies së tyre heroike në fshatin Pestovë të Vushtrisë.

Më poshtë ju sjellim statusin e plotë të cilin Ali Ahmeti e ka postuar në rrjetin social Facebook:

 

Marketing