Rama publikon pamjet nga kompleksi i banimit në Manëz: Hap dyert javën e ardhshme për 226 familje

0
85

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga kompleksi i ri i banimit në Manëz.

Në postimin e kreut të qeverisë thuhet se apartamentet e reja në Manëz, të ndërtuara në kuadër të rindërtimit, do hapin dyert për 226 familje javën e ardhshme.

“MIRËMËNGJES dhe me apartamentet e reja në Manëz të Durrësit, të cilat do të hapin dyert për 226 familje javën e ardhshme, ju uroj një ditë të mbare”, shkruan kryeministri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here