Grubi shpreh ngushëllime për vdekjen e ish-diplomatit europian, Eduard Kukan

0
92

Zëvendëskryeministri i parë Grubi ka shprehur ngushëllime për vdekjen e ish-diplomatit europian dhe politikanit sllovak, Eduard Kukan.

Ju sjellim postimin e plotë të Grubit në faqen e tij në rrjetin social Facebook:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here