23.8 C
Skopje

Grubi: Qoftë i përjetshëm kujtimi për dëshmorët e kombit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi sot ka përkujtuar 16 Shkurtin e vitit 2001, duke nderuar të gjithë dëshmorët e kauzës.

Më poshtë mund ta lexoni statusin e plotë të Grubit në Facebook:

 

Marketing