Ish themeluesi i Reforma PDSH-së Latif Arifi nëpërmjet një video rikujton fjalët e Ziadin Selës (Video)

0
68

Ish themeluesi i Reforma PDSH-së Latif Arifi ka sulmuar liderin e ASH-së, Ziadin Selën për kandidimin e tij për të tretën herë në krye të partisë. Ai nëpërmjet një video ia ka rikujtuar Selës ku ka thënë se nëse do jemë i dytë si parti nuk do të jemë kryetar partie.

Pas Arifit kanë nisur edhe shumë paknaqësi në lidhje me kandidimin e tij nga Gostivari, Çegrani Lagja e re, Tetova dhe disa degë e nëndegë tjera ku dita ditës pritet të dalin hapur për moskandidimin e tij në krye të ASH-së si humbës i kësaj partie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here